Fotogalerie - 21.10.2010 požár Vojkovice
     JSDH města Židlochovice vyslalo KOPIS HZS JMK v 00:08 hod k požáru chatky v lokalitě Šimlochy v k.u. obce Vojkovice, jednotka vyjela s CAS 20 3400/210 - S2Z a DA VW T4 v počtu 1+6.
     Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár částečně zděného objektu o rozměrech cca 4 x 5 m, objekt sloužil pravděpodobně jako zahradní chatka, či bouda. Celý objekt byl zachvácen požárem a na místě události zasahovala jednotka HZS JMK ÚO Brno – PS Židlochovice za pomoci dvou útočných, vodních proudů.
     Velitel jednotky se nahlásil veliteli zásahu, který vydal jednotce pokyn k utvoření třetího útočného, vodního proudu od stávajícího dopravního vedení HZS za použití vzduchových dýchacích přístrojů s cílem provést lokalizaci požáru, další členové jednotky byli nasazení, taktéž za použití vzduchových dýchacích přístrojů, k doplnění obsluhy stávajících proudů jednotky HZS. Po provedené lokalizaci požáru proběhlo přeskupení sil a prostředků a redukce útočných proudů, jednotka prováděla rozebírání stavební konstrukce, vynášení materiálu a dohašování zbylých ohnisek požáru. Po provedené likvidaci požáru byla jednotka na pokyn velitele zásahu odeslána zpět na svoji základnu.
     Zásah byl komplikován přítomností uskladněných nádob s hořlavými kapalinami.
 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Právě připojeni - hostů: 65